az-ubytovani.info ubytovanie U Terlicke prehrady ubytovanie Horni Terlicko

ubytovanie U Terlicke prehrady ubytovanie Horni Terlicko

ubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady Ponúkame Vám pokojné a pohodlné ubytovanie len 50 m od jazera. Pri dome je záhrada a lieskový háj. Plne vybavené štýlové apartmány s kuchynkou, chladničkou, WI-FI, s príjemným vonkajším posedením a uzavretým parkoviskom.

Usadlosť s upravenou stodolou je vhodná pre rekreáciu rodín s deťmi - ako u babičky, pre skupiny priateľov, či rodinné oslavy. Prekrásna rekreačná oblasť, Terlická priehrada a neďaleké Beskydy (10 km) umožňujú športové vyžitie po celý rok, návštevy zaujímavostí v okolí, táborenie či relaxáciu.

Ubytovanie Terlicko:
Ubytovanie je v rodinnom dome v samostatných apartmánoch, ktoré sú vzájomne prepojiteľné. Možno si prenajať len jednotlivé izby, apartmány alebo celý objekt.

Apartmány u Terlickej priehrady:
1. apartmán: izby 2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková izba s možnosťou 4 prísteliek, priestranná jedáleň s vybavenou kuchynkou, jedálenský stôl pre 13 osôb. Kúpeľňa - sprchovací kút, WC, 2x umývadlo, ďalšie WC v prízemí.
2. apartmán: 2-lôžková izba s 1 prístelkou, s vybavenou kuchynskou linkou, kúpeľňou (masážny sprchovací box, WC). Apartmán má vchod zvlášť.
3. apartmán: 2-lôžková izba s 2 prístelkami, vybavenou kuchynskou linkou, kúpeľňou (masážny sprchovací box, WC). Apartmán má vchod zvlášť.

Ubytovanie U Terlickej priehrady vybavenie
Uzavretý dvor, oplotená záhrada s posedením, lieskový háj. Ohnisko a možnosť grilovania. Uzavreté parkovisko. Veľká stodola upravená na posedenie, grilovanie, florbal a hry detí za zlého počasia. Pre deti: vonkajšie i vnútorné pieskovisko, malý bazénik, dopravný koberec, stolové hry, lopta, ... naproti objektu ohrada s danielmi, tenisové kurty ... Celý pozemok sa používa ku hrám - ako u babičky.

Horní Terlicko ubytovanie apartmány služby
Zadarmo sú na zapožičanie windsurfing, tenisové rakety, lopta na futbal, bicykle, v zime korčule a bežky. Možnosť vziať domáce zviera - po dohovore. Stravovanie - vlastné varenie. K dispozícii priestranná jedáleň s vybavenou kuchynkou, jedálenský stôl pre 13 osôb. Ďalšia plne vybavená kuchynská linka je súčasťou apartmánu č.2. i apartmánu č.3. Obchody sú 200 a 400 m ďaleko. Reštaurácie sú vo vzdialenosti 100 a 200 m. V lete občerstvenie len 20 m od domu.

Doprava:
Autom: Z diaľnice E7 odbočka asi 5 km za Frýdku Místku na Havírov, v obci Terlicko pokračujte na Havírov cez hrádzu podľa šípok k Železiarstvu Žvak a na križovatke pri Železiarstve doľava okolo tenisových kurtov až k pláži Slavie. Od Havírova v obci Terlicko podľa šípok k Železiarstvu a na križovatke pri Železiarstve doľava. Pred plážou Slavie poschodový dom vľavo. Autobus 400 m, vlak - Havírov 7 km, parkovanie pri objekte.
ubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - Pri hotely je vlastné parkoviskoubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - možnosť pripojenia na internetubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - k dispozícii letná terasaubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - tenis - v blízkosti hotelaubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - Izby s vlastnou kúpelkouubytovanie Horni Terlicko U Terlicke prehrady - Izby s vlastnou toaletou